0
  • سبد خرید شما خالی است !

همه چیز درباره نماسازان مروارید

به وب سایت شرکت نماسازان مروارید خوش آمدید.

نماسازان مروارید ایران

در سال 1386 گرد هم آمدیم تا مجموعه ای به شایستگی فر ایران زمین بسازیم و در این راستا با توکل به پروردگار یکتا و به پشتوانه پرسنل و متخصصین فعال در این زمینه، با بهره گیری از معادن ممتاز شیل منطقه، تجهیزات پیشرفته و همچنین با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، به تولیدی برتر و در حد استاندارهای بین المللی دست یافته ایم و امروز آماده عرضه محصولاتی به مراتب مقاوم تر و با کیفیت تر از محصولات مشابه، به مصرف کنندگان داخل کشور و صادرات به کشورهای منطقه و حوزه خلیج فارس می باشیم.

قابل ذکر است که، تولیدات منحصر به فرد این مجموعه بدون استفاده از مواد رنگی و افزودنی،  دارای رنگی ثابت، زیبا و تغییر ناپذیر با کیفیت و دوام بسیار عالی میباشد، همچنین با توجه به پایین بودن درصد جذب آب و استحکام و دوام بالا، این تولیدات از زیبایی خیره کننده ای برخوردار هستند.

نماسازان پویا دهدشت

 این واحد تولیدی صنعتی مفتخر است، محصولات خود را به صورت اتوماتیک و تمام مکانیزه با کوره پخت تونلی به بازار داخلی و خارجی عرضه نماید و توانسته با کنترل زمان پخت آجر، تنوع رنگی خاصی در محصول نهایی ارائه نماید که این امر باعث متمایز بودن این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه میباشد.

 واحد تحقیق و توسعه شرکت نماسازان مروارید از بخشهای کنترل کیفیت، آزمایشگاه و توسعه فن آوری  تشکیل شده است و سعی بر آن دارد تا با تمام توان خود، طبق برنامه های مدون و از پیش تعیین شده در راستای تحقق اهداف عالی شرکت گام بر دارد.      

ضمناً آزمایشگاه این کارخانه بدلیل بهره گیری از آخرین لوازم و تجهیزات مورد نیاز اداره استاندارد، بعنوان آزمایشگاه همکار مورد تائید اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قرار گرفته است.

نماسازان پویا جنوب

 کارخانه آجر و سفال نماسازان مروارید قادر است با توجه به آنچه گفته شد، کلیه نیازهای مصرف کنندگان را با قبول سفارشات و پیشنهادات تامین نماید، همچنین واحد بازاریابی و فروش شرکت نماسازان مروارید با هدف ایجاد زمینه و توسعه فعالیت در کلیه پروژه های عمرانی و صنعتی آماده اعطای نمایندگی فروش انحصاری و نیز جذب بازاریابان متخصص در این زمینه می باشد.

 

مدیریت و پرسنل این مجموعه، خود را منحصر به سیستم مدیریت کیفیت دانسته و مشتری مداری را سر لوحه اهداف خود قرار داده اند و با شعار اصلی "رضایتمندی مشتری" آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود میباشند.