با تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت نماسازان مروارید راه اندازی کامل می شود

توضیحات:

 • حسین عسکری، عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن باتفاق هیئتی از مقامات  استانی از جمله هاشمی نماینده مردم دهدشت در مجلس شورای اسلامی ، دیودیده رئیس سازمان صنعت و معدن استان و معاونت استاندار از شرکت نماسازان مروارید در شهرستان دهدشت استان کهیگیلویه و بویر احمد بازدید کردند.

  در این بازدید که به منظور مساعدت به طرح وراه اندازی خطوط کامل تولید انجام یافت روند تکمیل طرح و مشکلات موجود در آن مورد بررسی قرار گرفت.

  شرکت نماسازان مروارید تولید کننده انواع آجر سفال نما و سقف و کف با ظرفیت 660 تن در روز و بزرگترین طرح منطقه است که از سال 89 تاکنون مبلغ 10 میلیون یورو تسهیلات سرمایه ثابت ارزی ،مبلغ117میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت ریالی ومبلغ 12میلیارد ریال تسهیلات سرمایه درگردش از این بانک دریافت کرده است.

  در حال حاضرخط تولید آجر با کوره تونلی در این شرکت راه اندازی شده ودرحال تولید است و تجهیزات اساسی مورد نیاز برای راه اندازی خط دوم نیز خریداری وبه محل طرح انتقال داده شده است .

  با راه اندازی کامل شرکت نماسازان مروارید برای بیش از 200 نفر در این منطقه از کشورمان امکان اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

  گفتنی است در این بازدید نیک اقبال رئیس شعبه یاسوج ، کاملی رئیس اداره 2نظارت برطرحهای بانک صنعت و معدن ومعاون نظارت برطرحها ووصول مطالبات شعبه یاسوج نیز حضور داشتند.


 • تهیه و تنظیم توسط نماسازان مروارید
  تماس : 09174580023
  انتشار خبر در :